پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​جاده‌های زنجان بارانی است

تاریخ انتشار: 1398/07/30


معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، از بارش باران در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد و گفت: رانندگان جوانب احتیاط را رعایت کنند.

جواد یوسفی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت راه‌ها، اظهار کرد: در حال حاضر در آزادراه و محور ترانزیت زنجان به قزوین، آزادراه زنجان به تبریز و ترانزیت زنجان به میانه، شاهد بارش پراکنده باران هستیم که در مقاطعی سطح جاده را لغزنده کرده است.

وی از بارش باران و وجود مه موضعی در محور زنجان به طارم و زنجان – تهم - چورزق خبر داد و گفت: به دلیل وجود مه و کاهش دید افقی در این محورها لازم است رانندگان از چراغ مه‌شکن استفاده کنند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: هم‌اکنون وضعیت جوی در محورهای زنجان به بیجار، سلطانیه به خدابنده، خدابنده به همدان و ابهر به خدابنده بارانی گزارش شده و رانندگان باید با سرعت مطمئنه تردد کنند.

این مسئول یادآور شد: دوربین‌های نظارت تصویری حاکی از بارش پراکنده باران در جاده نیک‌پی به ماه‌نشان است و در مجموع بارش باران استان را احاطه کرده و با توجه به کاهش دما در استان، از رانندگان تقاضا داریم تجهیزات ایمنی همچون زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

یوسفی به مسافران توصیه کرد: از ایمنی و سالم بودن وسایل گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، ضمن اینکه برای آگاهی از وضعیت راه‌ها می‌توانند با شماره ۱۴۱ تماس بگیرند.مشخصات:
نظرات: *