پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی



ارمغان هفته دولت براي پوشش بيمه‌اي فرزندان رانندگان

تاریخ انتشار: 1398/06/06

مزمان با ايام هفته دولت براي نخستين بار فرزندان رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌اي كالا تحت پوشش بيمه تكميلي قرار مي‌گيرند.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير و رييس اين سازمان با اعلام اين مطلب گفت:
طبق توافق‌هاي انجام شده ميان نمايندگان صنوف كارگري و كارفرمايي بخش حمل و نقل و در راستاي بهبود وضعيت رفاهي و حمايت‌هاي اجتماعي رانندگان حمل و نقل جاده‌اي كالا و خانواده آنها، مقرر شده است 2 فرزند رانندگان كه داراي سن كمتر از 18 سال مي‌باشند، تحت پوشش بيمه تكميلي قرار گيرند كه البته فرزندان دختر از شرط سني مستثني هستند.
وي افزود:

رانندگان مشمول اين طرح مي‌توانند از تاريخ 98/8/15 به مدت 2 ماه با در دست داشتن مدارك مورد نياز به مراكز صدور كارت هوشمند رانندگان براي ثبت‌نام مراجعه كنند.
معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به امكان ايجاد شده جهت ثبت‌نام رانندگان جامانده از ثبت‌نام سال گذشته اظهار داشت:
طبق توافق انجام شده، رانندگان جامانده براي بهره‌مندي از مزاياي بيمه تكميلي، از تاريخ 98/6/15 به مدت 2 ماه فرصت دارند با در دست داشتن مدارك مورد نياز به مراكز صدور كارت هوشمند رانندگان مراجعه كنند.
وي با اشاره به خدمات جديد ارايه شده در بيمه تكميلي گفت: 
در بيمه تكميلي سال‌ جاري، هزينه بيمه زايمان به خدمات بيمه تكميلي اضافه شده است.
حسن‌نيا افزود:
به منظور ارتقاي سطح خدمات و افزايش سقف پوشش‌هاي تعيين شده در قرارداد يادشده، مقرر شد نشست مشتركي ميان كانون انجمن‌هاي صنفي شركت‌ها، كانون رانندگان و كانون انجمن‌هاي صنفي كاميونداران كشور تا قبل از تاريخ 98/9/15 برگزار و اقدام لازم در اين خصوص انجام شود.
معاون وزير راه و شهرسازي در خصوص مدارك مورد نياز براي ثبت‌نام بيمه تكميلي رانندگان خاطرنشان كرد:
مدارك مورد نياز براي ثبت‌نام بيمه تكميلي رانندگان شامل اصل و كپي كارت هوشمند رانندگان، اصل و كپي شناسنامه و كارت ملي رانندگان و همسرو فرزندان آنها و شماره حساب شبا متعلق به راننده براي درج در سامانه مربوطه مي‌باشد. 
لازم به ذكر است، 4745 مركز درماني و 439 نمايندگي شركت بيمه‌گر در سراسر كشور آماده خدمت‌رساني به مشمولان طرح بيمه تكميلي رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌اي كالا مي‌باشند. ​



























مشخصات:
نظرات: *